İngilizce Çevirimiçi Sınav Öncüsü

Misyon Güvenli ve geçerli değerlendirmeler, araştırmalar ve ilişkili hizmetler sağlayarak eğitimde kaliteyi ve eşitliği yükseltmektir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz dünyanın dört bir yanındaki insanların bilgilerini ve becerilerini ölçer, öğrenmeyi ve performansı teşvik eder ve eğitim ile mesleki gelişimi destekler.

Vizyon Ülkemizde bireylerin ve kurumların kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmak, değer katmaktır. Ülke çapında yabancı dilde eğitim ve öğrenim kalitesini yükseltmeye katkıda bulunmanın yanı sıra; kişisel, toplumsal, mesleki ve eğitim alanlarında gereksinim duyacakları sözlü ve yazılı yabancı dil becerilerini kazanma imkânı sağlamak, dünya standartlarında, üst düzey yabancı dil öğretimi sunmak, programlarını akredite ettirmek ve yaratıcı faaliyetler aracılığıyla öğrenim sistemleri geliştirmektir. Online olarak öğrencilerin, dil edinim becerilerini ölçümlemek, raporlamak ve uluslararası sertifikalandırmaktır.

Eğitim Sektöründe 22. Yılımız

Ülkede ve Dünyada öncü konumunda olan Plused eğitimde inovatif bir bakış açısı ile Türkiye'de ilk tabletle online İngilizce Seviye Tespit Sınavları yapan kuruluştur.

PQS Global Nedir?

PQS FOR TURKEY İngilizce Değerlendirme Merkezi ölçümlendirme için popüler CEFR standardını (Avrupa Ortak Dil Referansı Çerçevesi) kullanarak ESOL kapsamında kullanıcı odaklı (Adaptive) sınavlar yapabilen çevrimiçi bir sistemdir.


Work Space

Our Location

  • Adres:Piri Reis Mah. 2281 Sk. Beyzade Konakları A1 D:6 Esenyurt/İstanbul

  • Telefon: +90 212 853 90 52

  • E-Posta: [email protected]


Business Hours

  • Monday - Friday - 9am to 6pm
  • Saturday - Closed
  • Sunday - Closed